Eğitim-Sınavlara Hazırlık-Eğitim Koçluğu

Home / Programlarımız / Eğitim-Sınavlara Hazırlık-Eğitim Koçluğu

Profosyonel Öğrenci Takip Programı

Öğrencinin istediği hedefe ulaşmasını engelleyen tüm nedenleri ortadan kaldırırken aynı zamanda da öğrencinin tüm potansiyelini ortaya çıkaran değişim ve gelişim programıdır.           

Bize göre öğrencilik; insanın aldığı ilk nefesle başlayan ve son nefe...

Teog-Ygs-Lys Hazırlık Birebir Ders

Dilkonist'te birinci aşama olarak 8.sınıf öğrencilerimize bilgi düzeylerini ölçme STS (Seviye Tespit Sınavı) uygulanır.Bu sınavın asıl amacı ögrencimizin  başlangıçtaki bilgi düzeyi ile zamanla ulaştığı bilgi düzeyi arasındaki farkı görmektir. 
İkinci aşam...

Okuma Yazma Öğretimi

Okuma yazma öğretiminin aşamaları ve dikkat etmeniz gerekenler;

  Öncelikle öğrencilerin kalem tutma ve kalem kullanma alışkanlıklarının kazanılması ve geliştirilmesi gerekmektedir. Bunun içinde bol bol çizgi çalışması, kuru boya kalemleri kullan...

Hızlı Okuma Programı

HIZLI OKUMA NEDİR?

Hızlı okuma, adından da anlaşıldığı gibi, normalden daha kısa sürede daha çok şey okuyabilmek, daha iyi anlamak amacıyla yapılan bir okuma tekniğidir. Hızlı okuma tekniği yıllardır dünyanın ceşitli ülkelerinde kullanılmaktadıry. Ülkem...

Matematik-Türkçe-Fen Takviye Programı

Bu program ilköğretimden üniversiteye tüm öğrencilerin okul derslerinde başarıyı sağlaması, sınavlarında kullanacağı taktik beceriyi edindirme amacıyla hazırlanmıştır.

Program dahilinde verdiğimiz eğitim;

Düzenli okul ödevlerinin kontrolü,
Test tekni...